Strona główna Dzisiaj jest: 17-1-2021, godzina 16:52:30

Opis misji

Trening(Training)- Łatwa misja, słabi przeciwnicy i całą mapę można przejechać łazikiem tuż po zdobyciu.

Lotniskowiec(Carrier)-Też łatwa mapa, najtrudniej jest na samym szczycie. Tam naprawdę mamy mnóstwo przeciwników i helikopter nad głową. Polecam wskoczyć do wody i podpłynąć na ląd po czym zniszczyć heli i odstrzelić łańcuchy od pontonu.

Fort- Nie jest trudna, na początku można się nie bawić w czyszczenie plaży, tylko podpłynąć do małych plaż z lewej lub prawej(po prawej jest łódź patrolowa). Na końcu atakuje nas V22 i dwa śmigłowce małe. Najlepiej poczekać lub zestrzelić ludzi z heli.

Przystań(Pier)- Łatwa, może być trochę trudniej podczas wysadzania zbrojowni, a przystań najlepiej wyczyścić snajperką z wieży snajperskiej na wzgórzu.

Labolatorium(Research)- Średnio trudna mapa, gdy zgasną światła w jaskini możesz mieć niemałe kłopoty z wdarciem się do włącznika generatora.

Domek na Drzewie(TreeHause)- Łatwa, trzymaj się pomostów na drzewach a przetrwasz. Unikaj mutantów, na końcu najlepiej działać po cichu, dużo hałasu może sprowadzić wszystkie wrogie wyrzutnie rakiet, miniguny i snajperki na twoją twarz.

Bunkier(Bunker)- Łatwizna, nawet nic ciekawego nie powiem. Warto sobie nieraz poprzechodzić ją wpisując w konsoli(~) "\map bunker".

Steam- Trochę trudniejsza mapa, jednakże nic nie stoi na przeszkodzie żebyś opłynął wysepkę i trzymał się z dala od mutantów, poluj tylko na ludzi.

Regulator- Łatwe, aczkolwiek uważaj na gościa z wyrzutnią rakiet na wieży po lewej od centralnej wysepki.

Kontrol(Control)- Kilka gości w biochemicznych strojach, gorąca para na pewno Cię ogrzeje w tej zimnej piwnicy.

Rebelia(Rebellion)- Chyba najtrudniejsza zdaniem graczy mapa, ja się nie trudzę w zabijanie mutantów. Po prostu początek sobie przejdź, i wejdź do bunkra w górze. Tam pójdź sobie przez tunel wentylacyjny(bramka z kłódka) i szybo weź lotnię, możesz przelecieć na pobliskie skały albo dalej.

Archiwum(Archive)- Nie ma co gadać, trudna mapka. Choć trochę logicznego myślenia i zwinności a stanie się to ulubiona misja.

Zamrażarka(Cooler)- Trudna, dużo niewidzialnych mutantów. Spotkamy tutaj naprawdę mnóstwo różnych dziwnych rzeczy.

Łódź(Boat)- Bardzo fajna mapa, moja ulubiona zaraz za Bunkrem. Trzy wysepki do oczyszczenia i nic więcej, przyjemny klimacik. Tutaj pojawia się Crowe, trudny jak dla niektórych do zabicia ale po prostu trzeba walić z wyrzutni rakiet i granatnika w OICW i AG36.

Katakumby(Catacombs)- Nawet fajna mapka, wysypana trigenami w świątyniach i najemnikami z butlami gazowymi.

Rzeka(River)- Fajna, trudna troszeczkę mapka. Najlepiej spory jej kawał przepłynąć łodzią patrolową, lub po cichu zabijać najemników z wybrzeża.

Obóz(Swamp)- Fajna mapka, dużo trudu w niej nie ma. Tutaj zdobywamy bombę nuklearną. W misji towarzyszy nam Valerie.

Fabryka(Factory)- Wysadzamy fabrykę mutagenu, łatwa na zewnątrz, w środku duże ilości elitarnych najemników, najlepiej strzelać z granatnika OICW lub M249.

Tama(Dam)- Zaczynami z m4 i dziesięcioma nabojami, możesz zabić pierwszego mutanta, ale lepiej wiać do wodospadu po czym zwabiać mutanty. Jak pozbędziesz się małych, to możesz iść do rozbitego helikoptera i dalej już dość dobrze idzie bo masz dużo amunicji.


Wulkan(Vulcano)- Ostatnia misja, bardzo fajna. Kłopot jedynie może na początku sprawić grupa elitarnych najemników z wyrzutnią rakiet. Później jest już z górki.